Milí klienti,

nesmírně si vážím každého z vás, vašeho zájmu o dovolené u nás a výlety s námi. Věřte, že se vždy snažíme dělat pro vás maximum, co je v našich silách. 

Někdy, ale situace zkrátka nejdou úplně hladce a  jsou skutečně velmi emocionálně vypjaté. Proto jsem sestavila pár bodů, které bych ráda, abyste si před zakoupením dovolené u nás přečetli. 

Pokud mohu, vždy ráda vyjdu všem vstříc, ale nelze tolerovat situace, kdy ,, profituje ,, jen jedna strana a ta druhá je ,, bita ,,. Situace musí být vždy win – win.

Pravidla pobytu v hotelu The beach Heaven Hikkaduwa a Nico beach hotel a účasti na našich výletech. 

– check in do hotelového pokoje probíhá standardně ve 14.00, check out v 11.00 dopoledne, pokud můžeme, snažíme se dát pokoj dříve. Pokud si přejete dřívější chech in anebo pozdní check out je nutné si připlatit. V hlavní sezóně někdy není možné ho dokoupit na místě, řešte ho tedy prosím předem. 

-snídaně se podává od 7.30 – 8.00 do 10.30 rano. Snídaně je možná bud kontinentální ( vejce, toast, džem, máslo, palačinka anebo buchta, ovoce, káva, čaj, smoothie, někdy zelenina).  Nepodavaji se mléčné a mastné výrobky z důvodu vysokých teplot. Druhá možnost snídaně je lokální snídaně ( kari s rýži, chlebem či nudlemi).

– úprava jídel v restauracích se může lišit od standartu na který jste zvyklí doma. Kupříkladu všechno maso se zde upravuje většinou ,, do mrtva ,, a většina jídel je vždy trochu pikantní. Jste v jiné zemi, je potřeba s tím počítat, ale dá se tomu i předcházet dopředu. 

-úklid pokoje, výměna ručníků a ložního prádla se provádí na vyžádání 

-hotelový bazén je neomezený, ale je zakázáno nošení jídla a pití k bazénu 

– v případě jakýchkoliv dotazů, technických problémů a požadavků je k dispozici recepce od 9.00 – 12.00 a poté od 17.00 do 21.00 

-wifi se nachází ve společných prostorách restaurace, ne na pokoji. Pokud potřebujete být neustále online, zakupte si prosim sim kartu na letišti. Při plné obsazenosti hotelu je wifi signál pomalejší. 

-před příjezdem bude stanovena výše zálohy a zbytek doplacen před check in do pokoje. 

-od návštěvníků se vyžaduje slušne chování vůči personálu 

– Srí Lanka je exotická země a na pokoji tudíž můžete najít gekony či drobný hmyz, pokud budete potřebovat, požádejte recepcniho o ,, vystříkaní pokoje sprejem,, 

-na Srí Lance není v koupelnách tak velký proud jako v ČR,  proto proud ve sprše a wc může být menší. Je ideální nevhazovat toaletní papir do wc 

– voda se vyhřívá solárními panely, pokud není slunečný den, může se stát, že voda nebude úplně teplá. 

– rodiče zodpovídaji za své děti, restaurace ani okolí bazénu není dětské hřiště. Neneseme zodpovědnost v případě úrazů vašich dětí, které byly způsobené nedbalostí.

-prosím, berte v úvahu, že nejste v Evropě, ale v Indoasii a tak se mentalita liší. Lidé jsou tady pomalejší, vše déle trvá, neočekávejte prosím evropskou přesnost a rychlost. Také prosím buďte tolerantní vůči místní angličtině. Pokud očekáváte projev v brilantním BBC standartu, zvolte pro svoji dovolenou jinou zemi.

– naše cestovní kancelář nenese zodpovědnost za vámi realizované aktivity ( pronájmy skútrů a motorových vozidel a s nimi spojené případné komplikace, vámi realizované nákupy suvenýrů atd. )

– v případě zakoupených výletů spojených s pozorováním zvířat ( safari, pozorování velryb a delfinů atd. ) naneseme zodpovědnost za to, že daná zvířata neuvidíte a tedy se v tomto případě neuznávájí žádné kompenzace, neboť přírodu bohužel neovlivníme.

– v případě, že na daném výletů nechcete absolvovat nějakou aktivitu z vaší vlastní vůle a rozhodli jste se až na místě, vstupné se nevrací. 

– prosíme, abyste ceny za naše balíčky dovolené a výlety brali jako celek. Nebudeme se tedy zabývat kompletním rozepisovánim za jednotlivé položky. Ceny jednotlivých výletů jsou na webu, přibližné ceny ubytování také ( ceny pokojů se liší podle měsíců )

– Ceny balíčků dovolených se počítají pro každou skupinu či rodinu individualně, dle počtu osob a data dovolené. Může se tedy stát, že vaše cena se bude lišit než cena jiných klientů v našem hotelu.

– pokud jste našli nějaký nedostatek, sdělte nám ho prosím neprodleně a my uděláme vše co bude v našich silách k jeho nápravě, reklamacemi ,, zpětně z České republiky ,, po skončení vaší dovolené se nebudeme zabývat. 

– zaplacená záloha za vámi zakoupené výlety, služby a ubytování je nevratná. 

Zaplacením zálohy souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.