Horska vesnička Ella a Lipton seat anebo vodopád Diyaluma

Horská vesnička Ella (malá Adamova hora, devítiobloukový most Demodara, vodopád Ravana Ella) a Lipton seat (výlet místním autobusem a tuk tukem) anebo trek k vodopádu Diyaluma

Při tomto výletu se podíváte na jedno z nejznámějších a nejfotogeničtějších míst Srí Lanky.

Uvidíte vodopád Ravana, nebude chybět zastávka snad v nejslavnější restauraci na celé Srí Lance, kde mají i řízek 🙂 pak výšlápneme na malou Adamovu horu, kde vás čekají dechberoucí výhledy do krajiny a uvidíte i slavný devítiobloukový most, který vypadá jako z filmu o Harrym Pottrovi.

Tento výlet doporučuji hlavně pro FB a INSTA nadšence, co chtějí pořídit ty nejlepší selfie a reels.

Přespíme ve městečku Haputale, kde vás večer vezmeme na ten pravý srílanský streetfood.

A ráno máte 2 možnosti.

1) Buď se můžeme podívat na Lipton seat, legendární plantáže samotného sira Thomase Liptona, kde najdete ty nejkrásnější čajové plantáže na celé Srí Lance. Pojedeme místním autobusem a pak tuk tukem, takze zažijete autentickou atmosféru.

2) Anebo vás vezmeme na menší trek k překrásnému vodopádu Diyaluma, který je v džungli, kde jsou nádherné výhledy a můžete se vykoupat přímo pod vodopádem anebo v jeho jezírcích.

 

Cena je kompletní včetně českého průvodce, všeho vstupného a i ubytování se snídaní. Nikde se už nic nedoplací!!
!Ceny jsou kalkulovány z Hikkaduwy a okolí. Pri výjezdu z Bentoty a Kalutary je započítam doplatek dle aktuální ceny benzínu!

 

2 osoby 279 $/osoba
3 – 5 osob 227 $/osoba
6 – 9 osob 172 $/osoba
Více než 9 osob – cena na vyžádání