Sloní útulek Sri Lanka

Sloní útulek Elephant Millenium Orphanage, návštěva čajové továrny a města Kandy ( chrám Buddhova zubu nebo Královská botanická zahrada Peradeniya )

Co by to bylo za dovolenou na Srí lance bez návštěvy sloního sirotčince?

Můžete si slony nakrmit, vykoupat je v řece, pro milovníky slonů je zde i projížďka na slonovi, kdo se bude cítit unaveně, slon ho osprchuje…prostě takový malý sloní ráj na zemi.

Také máte šanci se zrelaxovat v ayurvédské zahradě. Místní ayurvedský lékař vám rád ukáže různé druhy exotických rostlin a koření (vanilka, pepř, kurkuma atd.) a představí jejich blahodárné a tajemné účinky.

Chcete být zasvědceni do výroby pravého srílanského čaje?

Toužíte si natrhat svůj vlastní čaj?

Proto je zde zastávka v čajové továrně, zkušení mistři vám vše ukážou a jako bonus za vaši pozornost vám naservírují ten nejlahodnější srílanský čaj.

Pro naše aktivní klienty můžeme ještě přidat prohlídku nejsvětějšího chrámu Buddhova zubu v Kandy nebo tradičních Kandyjských tanců.

Nahlédnout můžete i mistrům klenotníkům pod jejich šikovné ruce v tamních šperkařských dílnách či obdivovat slavné srílanské modré safíry.

Ceny v tabulce jsou s plnohodnotným českým průvodcem, pokud byste měli zájem o průvodce v angličtině cena je nižší a rádi vám ji sdělíme na vyžádání

Ceny jsou všechny včetně vstupného a už se nikde nic nedoplací!

2 osoby 215 $/osoba
3 – 5 osob 170 $/osoba
6 – 9 osob 130 $/osoba
Více než 9 osob – cena na vyžádání

Ceny jsou včetně dálničních a parkovacích poplatků a pojištění.

Sri lanka s českým průvodcem

Sri lanka s českým průvodcem

Sri lanka s českým průvodcem

Sri lanka s českým průvodcem

Sri lanka s českým průvodcem